A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, tejsavópor, laktóz, emulgeálószer E322 (szójalecitin), természetes vanília aroma.
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2248 kj |
| Energiaérték kcal | 537,2 kcal |
| Zsírok | 29,3 g |
| - ebből telített zsírsavak | 17,5 g |
| Szénhidrátok | 64 g |
| - ebből cukrok | 63,4 g |
| Fehérje | 4,2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,19 g |
EU
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Díszítés csokoládéval |
| Csokoládés forgács | |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217870942 |
| Termékszám | DR-1178 |